Personalizacja strefy prysznicowej w najdrobniejszym szczególe

Personalizacja to trend, który coraz bardziej zyskuje na popularności. Dlaczego? Nie jesteśmy zainteresowani już wyłącznie standardowymi rozwiązaniami, ale oczekujemy propozycji dostosowanych do naszych wymagań, stylu życia i osobowości. Co więcej, z jednej strony cenimy to, co unikatowe, oryginalne i modne, z drugiej zaś zależy nam na komforcie i niezawodności. Doskonale wiemy, że dopiero połączenie tych dwóch elementów – estetyki i funkcjonalności – zagwarantuje pełną satysfakcję, również w aranżacji strefy prysznicowej.

 

Strefa prysznicowa mogłaby wydawać się na pozór mało znacząca. Jednak czy nie przyjemniej jest korzystać z ciekawie zaaranżowanego prysznica wiedząc, że woda nie będzie się rozchlapywać, kabina przeciekać, a jej umycie zajmie nam tylko chwilę? No właśnie. A wystarczy poświęcić tylko trochę czasu na poznanie propozycji producentów, by wybrać najodpowiedniejszą ofertę.

 

Pomyśl o wygodzie

Komfort to jeden z najważniejszych elementów, który powinniśmy mieć na względzie podczas wyboru kabiny prysznicowej. Warto zastanowić się, w którym miejscu powinna stanąć, by pasowała do wnętrza i była wygodna w użytkowaniu. Pamiętajmy, że skosy czy wnęki w łazience nie muszą być problematyczne. Dzięki programowi „Na miarę” model może zostać zaprojektowany w taki sposób, że będzie idealnie dopasowany pod względem wysokości, szerokości i kształtu dostępnej przestrzeni.

 

Dzięki programowi „Na miarę” jesteśmy w stanie dopasować kabinę prysznicową do każdej sytuacji aranżacyjnej. Stworzyliśmy konfigurator kabin niestandardowych, dostępny na naszej stronie internetowej, dzięki któremu każdy jest w stanie samodzielnie dobrać i zamówić produkt szyty na miarę swojej łazienki – przekonuje Hanna Błaszak, ekspert firmy Radaway.

Myśląc o kabinie prysznicowej należy zastanowić się również nad typem drzwi. W ofertach znaleźć można wiele propozycji m.in. drzwi przesuwne, składane, otwierane na zewnątrz, do wewnątrz albo wahadłowo. To, na jakie się zdecydujemy będzie mieć wpływ na wygodę użytkowania. Dzięki właściwej decyzji unikniemy np. kolizji z innymi urządzeniami sanitarnymi i będziemy mogli swobodnie do kabiny wchodzić i z niej wychodzić. Nie zapominajmy też o łatwości czyszczenia. Kabiny, których szyby pokryte są hydrofobową powłoką sprawią, że sprzątanie będzie szybkie i proste, ponieważ woda będzie spływać ze szkła nie zostawiając na nim nieestetycznych osadów.

 

Chciej więcej

Funkcjonalność to jednak nie wszystko. Strefa prysznicowa powinna też doskonale się prezentować. Co ciekawe, na rynku istnieją rozwiązania, które pozwalają spersonalizować także kabinę prysznicową. W Radaway możesz dopasować ją do wystroju wnętrza oraz do własnych upodobań. Jeśli posiadasz w łazience czarne elementy wybierz produkty z serii Hypnotic. Czarne okucia, szprosy, jak również brodziki czy nawet czarne uszczelki sprawdzą się idealnie i stworzą razem spójną kompozycję. Jeśli wolisz elegancki połysk chromu lub złota – tu możesz wykorzystać produkty wykonane w technologii Chrome+ lub z serii Gold, które razem z armaturą stworzą zgrany duet. Kabinę można też spersonalizować pod wieloma innymi względami. W ofercie dostępnych jest kilka wariantów szkła m.in. szkło grafitowe, brązowe, satynowe, UltraClear o wyjątkowej jasności i przejrzystości czy Pixarena. Ciekawym rozwiązaniem będzie też zamontowanie kabiny ze szkłem Mirror (z lustrzaną powłoką), które optycznie powiększy i rozjaśni wnętrze. Innym pomysłem, który sprawi, że kabina będzie unikatową ozdobą, jest skorzystanie z usługi laserowego grawerowania. Firma jest w stanie nanieść na szkło kabiny wzór z dostępnej bazy lub według przesłanego projektu.

Usługa laserowego grawerowania sprawia, że kabina prysznicowa staje się unikalną dekoracją. Co ważne jest to technologia niezwykle trwała, więc nie trzeba się martwić, że grawer zetrze się lub wyblaknie. Będzie natomiast cieszyć oko przez długie lata – zapewnia Hanna Błaszak.

 

Podczas urządzania strefy prysznicowej warto pamiętać o szerokim wachlarzu dostępnych rozwiązań, dzięki którym możemy mieć w łazience model funkcjonalny i przy tym bardzo designerski.

Beyond Public Relations

Dodaj komentarz