Orbis otworzy we franczyzie nowy hotel – Ibis Styles Kraków Santorini

„Jest to nowa inwestycja – prace budowlane trwają przy ul. Bulwarowej 35b, która następnie zostanie rozbudowana poprzez przebudowę istniejącego hotelu Santorini. Oprócz 120 pokoi w hotelu znajdzie się restauracja, bar oraz sale konferencyjne” – jak mówią przedstawiciele grupy Orbis.

„Cieszymy się, że razem z Grupą Orbis i AccorHotels stworzymy designerski hotel, który wpisze się w aktualny plan rewitalizacji okolic alei Róż w Krakowie. Wybraliśmy ibis Styles, ponieważ spodobała nam się luźna formuła tej marki oraz fakt, że nie musimy – jako właściciele hotelu, rezygnować ze swojej tożsamość. Od 15 lat prowadzimy hotel Santorini, który posiada swoją reputację na rynku i nie chcemy rezygnować z tego, co do tej pory udało nam się zbudować” – komentują franczyzobiorcy Monika i Zbigniew Czopek.

Hotel mieści się 21 km od lotniska w Krakowie i 8 km od dworca kolejowego.

ibis Styles Kraków Santorini będzie skierowany do gości segmentu biznesowego, ale z uwagi na łatwość dojazdu do Starego Miasta i potencjał rekreacyjny Nowej Huty, także do turystów. Bardzo się cieszymy i wspieramy lokalnych partnerów biznesowych, którzy dołączą do sieci ibis Styles – jednej z najbardziej pozytywnych i lubianych marek hotelowych” – mówi dyrektor do spraw rozwoju sieci Jacek Stasikowski

W europie znajduje się jedynie 20 hoteli funkcjonujących pod marką Ibis Styles spośród 420 dostępnych na całym świecie.

Dodaj komentarz