Nowość na rynku: Grzejnik z aplikacją i podświetleniem

Nowy grzejnik radiacyjny, w formie poziomej lub pionowej, posiada zaawansowany system sterowania. Zarządzamy jego pracą przy pomocy aplikacji mobilnej. Dzięki czujnikom (ruchu, światła, otwartych okien) – sam dostosowuje swoją pracę do zmieniających się warunków. Z kolei podświetlenie diodami LED tworzy w pokoju przytulny nastrój.

2 elementy grzewcze.
W tym roku na polskim rynku pojawił się radiator Divali, który wyposażono w 2 elementy grzewcze:
– główny wykonany z żeliwa, o dużej powierzchni promieniowania cieplnego
– dodatkowy, czyli cienkowarstwową folię grzewczą, która umieszczona jest na płycie czołowej grzejnika.

Stałe ciepło i zdrowe powietrze.
Właściwości żeliwa i jego dużą bezwładność docenią osoby, które preferują ciepło otaczające i stałe w wyrazie. Zmagazynowana wewnątrz żeliwnego elementu grzewczego energia – oddawana jest do otoczenia stopniowo. Gwarantuje to:
– jednakową temperaturę w każdej części pomieszczenia
– najwyższą jakość ogrzanego powietrza na wyjściu z urządzenia.

Divali długo generuje ciepło, dzięki czemu otrzymujemy komfort cieplny, który swym charakterem przypomina ten znany z pieców akumulacyjnych. Grzejnik posiada system STI, który gwarantuje bardzo dużą inercję grzewczą.

Podświetlenie LED.
W tylnej części radiatora umieszczone są diody LED, które wytwarzają światło o ciepłej barwie. Subtelna poświata tworzy we wnętrzu przytulny klimat i podkreśla detale. Dzięki systemowi podświetlenia – grzejnik staje się ciekawym elementem dekoracyjnym. Funkcja Light pracuje w 3 trybach (intensywny, dyskretny i detekcja). Podświetleniem można cieszyć się przez cały rok – nawet gdy urządzenie jest wyłączone.

Aplikacja mobilna.
Najbardziej zaawansowany system sterowania dostępny obecnie na rynku gwarantuje odpowiedni komfort cieplny, przy oszczędności do 45% energii w skali roku. Dzięki systemowi Cozytouch sterujemy grzejnikiem przy użyciu aplikacji mobilnej – z dowolnego miejsca, w którym obecnie się znajdujemy.

Mamy możliwość:
– kontroli parametrów pracy urządzenia
– bieżącego śledzenia zużycia energii
– analizy wydatków dotyczących energii i zaoszczędzonych kwot w tym zakresie
– łatwego zarządzania opcjami ogrzewania w czasie nieobecności.

Dzięki czujnikom dostosowuje pracę.
Divali posiada czujniki, dzięki którym reaguje automatycznie na wszystkie zmiany otoczenia:
1. Ruchu i światła.
Dzięki detektorowi ruchu i światła urządzenie rozpoznaje obecność ludzi i zwierząt, a także porę dnia. Dlatego obniża temperaturę, gdy nie ma nikogo w domu lub jest noc. Dzięki czujnikom dostosowuje pracę także do nieprzewidzianych okoliczności np. wcześniejszy powrót do domu lub dłuższa nieobecność użytkowników.
2. Otwartych okien (wietrzenie).
W celu zapewnienia optymalnej oszczędności energii, urządzenie automatycznie zatrzymuje swoją pracę na czas wietrzenia pomieszczenia.

Dla alergików i astmatyków.
Urządzenie z oferty Atlantic Polska posiada także system, który eliminuje zjawisko cyrkulacji kurzu w ogrzewanym pomieszczeniu oraz jego osiadanie w bezpośrednim otoczeniu urządzenia. Dlatego jest zalecany przez lekarzy dla osób z problemami dróg oddechowych (alergia, astma).

Różne wersje.
Grzejnik ma kolor biały, natomiast na indywidualne zamówienie dostępny jest także w kolorze antracytowym. W zależności od naszych potrzeb możemy wybrać model grzejnika:
– listwa, classic lub wysoki
– o mocy 1000W, 1500W lub 2000W.
Jego cena wynosi od 1 599 do 2 030 zł.

Dodaj komentarz