Fuerta Mineral- nowy wymiar elegancji

Wiele osób nie wyobraża sobie łazienki bez wanny. Wybór konkretnego modelu zależy przede wszystkim od naszego gustu i stylu, w jakim urządzamy łazienkę. Wanny wolnostojące stanowią najważniejszy elementem aranżacji pokoju kąpielowego, te klasyczne natomiast sprawiają, że wanna schodzi na drugi plan.

Nowość na rynku – wanna owalna Fuerta Mineral marki Sanplast to rozwiązanie dedykowane wymagającym zwolennikom kąpieli, ale także tych, którzy poszukują wyszukanej estetyki.  Wanna wykonana została z cenionego odlewu mineralnego. Na szczególną uwagę zasługują aspekty związane z wysokim poziomem użyteczności i walorów estetycznych wanny.  Jej powierzchnia jest niezwykle gładka, dzięki czemu jest łatwa w utrzymaniu czystości, a także odporna na rozwój grzybów, pleśni czy bakterii. Odporna jest również na różnego rodzaju plamy, odbarwienia czy ścieranie i zarysowania, co jest gwarantem doskonałego wyglądu produktu przez lata.  Dodatkowo jej 45 cm głębokość zapewnia optymalne warunki kąpieli.

Wanna mineralna – jakość, którą pokochasz

Fuerta Mineral to nietuzinkowy design. Stworzona ona została z pasją przez projektantów SANPLAST SA, aby podkreślić indywidualny styl salonu kąpielowego. Na uwagę zasługują subtelne kształty i delikatnie wykończone ranty. W ten sposób wanna uzyskuje delikatny i bardzo elegancki design. Producent zadbał o spełnienie zróżnicowanych potrzeb i wymagań użytkowników. Z tego też względu istnieje możliwość wybrania spośród dostępnego koloru białego połysku lub matowego, co znacznie ułatwi zaaranżowanie wymarzonej łazienki. Fuerta Mineral doskonale sprawdzi się w każdej- klasycznej czy nowoczesnej łazience.

W standardzie kompletowana jest ze stelażem oraz system przelewowo-odpływowym.

Wymiary: 80×180 cm

Pojemność: 390 litrów.

Cena od: 5 532,54 zł brutto

Dodaj komentarz