DUKA otworzyła nowe salony w Lublinie i Toruniu

Szwedzka marka DUKA, znana z inspirowania skandynawskim stylem w kuchni i jadalni, nie zwalnia tempa i 1 grudnia zaprezentowała się w Tarasach Zamkowych w Lublinie a także 8 grudnia otworzyła premierowy lokal w toruńskim Atrium Copernicus.

Zimowa ogólnopolska ekspansja marki DUKA trwa w najlepsze – po otwarciu salonów we Wrocławiu i Pruszkowie, nadszedł czas na Lublin i Toruń. Marka stawia przede wszystkim na oferowanie zakupów w komfortowych warunkach – lokal w Tarasach Zamkowych to 130 m2 przestrzeni, natomiast sklep w Atrium Copernicus może pochwalić się powierzchnią równą 160 m2. DUKA dbając o jak najlepsze doświadczenie zakupowe oddała klientom przestronne, jasne i przemyślane wnętrza w renomowanych galeriach handlowych, w doskonałej lokalizacji na parterze.

Produkty DUKA zaprojektowane są zgodnie z najnowszymi trendami, zachowując jednocześnie unikalny, skandynawski design. Poza pięknym wzornictwem, wyposażenie marki to przede wszystkim funkcjonalne rozwiązania ułatwiające codzienne czynności związane ze spędzanym czasem w kuchni oraz jadalni.

Tarasy Zamkowe to centrum mody i rozrywki położone w samym sercu Lublina. Nowoczesna i przyjazna i galeria jest miejscem spotkań oraz komfortowych zakupów. Atrium Copernicus jest najbardziej popularnym centrum handlowym w Toruniu. W centrum, głównie skierowanym na modę, znajdują się również punkty usługowe, gastronomiczne, rozrywka dla dorosłych i dla dzieci. Znajduje się w odległości ok. 300 metrów od Dworca Wschodniego.

Dodaj komentarz