Collaro – Nowa kolekcja z silnym charakterem

Silny charakter można wyrazić na wiele sposobów, także poprzez styl, który manifestuje wewnętrzny hart, nie zostawiając przestrzeni na interpretację. To właśnie siła charakteru jest inspiracją stojącą za Collaro, będącą nową kolekcją wanien i umywalek Villeroy & Boch. Jej siłę wyraża wyrazista, geometryczna forma połączona z płynnością linii. Produkty Collaro to jakość klasy premium dostępna w atrakcyjnej cenie dla każdego, kto ceni sobie funkcjonalne rozwiązania z charakterem.

Collaro to nowość Villeroy & Boch, która została zaprezentowana na tegorocznych targach ISH 2019 we Frankfurcie. Produkty z tej kolekcji wykonane są z wysokiej jakości materiałów, a ich styl wpisuje się w modny trend posługiwania się kontrastem – proste geometryczne kształty zostały połączone z zaokrąglonymi i delikatnymi liniami. Collaro to także szeroki wybór produktów, które oferują idealne rozwiązanie dla osób o różnych gustach: od klasycznych do nowoczesnych, od minimalistycznych do eleganckich. Łazienka wyposażona w umywalki i wanny Collaro stanie się piękną i wyrazistą oazą dobrego samopoczucia.

Umywalka w centrum uwagi

Umywalka to główne miejsce porannej i wieczornej higieny. Nadaje też stylowy ton całej łazience. Dostępne w 15 różnych modelach oraz kształtach umywalki Collaro dają możliwość kreatywnego zaaranżowania przestrzeni. Linearny dizajn i wyrazisty wygląd sprawiają, że staną się one centrum każdej łazienki. Projekt umywalek dąży do osiągnięcia efektu maksymalnej lekkości i swobody. Dlatego projektanci kolekcji zadbali, aby stylowe, wąskie krawędzie sprytnie podkreślały smukły kształt umywalek, nadając im niezwykle wyrazisty charakter.

Collaro to jakość premium dostępna w głównym segmencie produktów Villeroy & Boch, co stało się możliwe dzięki zastosowaniu materiału TitanCeram. Wykorzystanie tlenku tytanu w procesie produkcji tej ceramiki uszlachetnia ją i pozwala na tworzenie kształtów, które łączą niezwykłą wytrzymałość z ponadczasowym wyglądem. Umywalki dostępne są również w wersji z wyjątkowo odpornym TitanGlaze w matowym odcieniu Stone White.

Relaks na indywidualne potrzeby

Wanny akrylowe Collaro zachwycają nadzwyczajną fuzją lekkości i komfortu. Ich wyjątkowy kształt został podkreślony przez wyraźnie zarysowane kontury zewnętrznej formy wanny, przy jednoczesnym zachowaniu zaokrągleń i płynności w jej wnętrzu. Specjalnie zaprojektowana, szeroka obręcz po jednej stronie zapewnia praktyczną powierzchnię na środki higieny. Opcjonalny, zintegrowany odpływ dostępny w kolorach Chrome, Champagne, Gold lub Black Matt doskonale komponuje się z dizajnem wanny, dodatkowo pozwalając na jej indywidualną aranżację.

Wannę można także doposażyć we wlot wody, który wypełnia ją niczym wodospad. Całość można uzupełnić o dodatkowy system hydromasażu, który zagwarantuje niezwykle relaksujące doznania w trakcie kąpieli. Kolekcja Collaro obejmuje trzy wanny montowane przy ścianie i do zabudowy o różnych wymiarach, które staną się strefą doskonałego komfortu.

TitanCeram po raz pierwszy w głównym segmencie produktów

Wprowadzając na rynek kolekcję Collaro Villeroy & Boch po raz pierwszy udostępnia materiał TitanCeram w produktach niepochodzących z linii premium. Collaro tworzy więc pomost pomiędzy kolekcjami klasycznymi i premium, dzięki czemu jest idealnym rozwiązaniem dla osób poszukujących wysokiej jakości materiałów i nowoczesnego dizajnu w atrakcyjnej cenie.

Konkret PR

Dodaj komentarz